با توجه به اینکه کبیر بازار دارای امکان ثبت آگهی و همچنین فروش محصول می باشد بنابراین برای عضویت می توان بعنوان مشتری جهت ثبت آگهی و یا بعنوان فروشنده به منظور فروش محصول ثبت نام نمود .
قابل ذکر است افرادیکه بعنوان فروشنده در سایت ثبت نام می کنند امکان ثبت آگهی نیز خواهند داشت .
جهت عضویت در سایت کافی است از منوی ورود ( عضویت ) استفاده کنیم

1

بعد از انتخاب ورود ( عضویت ) صفحه مربوطه باز می شود که دارای دو قسمت ورود ( برای افرادیکه قبلا عضو شده اند ) و عضویت ( برای افرادیکه جدیدا می خواهند عضو شوند ) می باشند

2

مطابق شکل بالا می توانید بعنوان مشتری یا فروشنده ثبت نام نمایید و مشخصات مورد نظر را که شامل ایمیل و گذرواژه و یا رمز برای ثبت نام بعنوان مشتری و ایمیل و رمز و سایر مشخصات مثل نام فروشگاه و … برای ثبت نام بعنوان فروشنده می باشد را وارد نمایید .

نکته: نام کاربری شما همان ایمیل شما می باشد . درصورت نداشتن ایمیل می توانید از ایمیل های غیرواقعی استفاده کنید . البته پیشنهاد می گردد به منظور دریافت آخرین اخبارسایت و ارتباط با ما از ایمیل معتبر استفاده نمایید.

نکته : پیشنهاد می شود به منظور حفظ امنیت از پسوردهای پیچیده استفاده نمایید تا قابل حدس زدن نباشد .

بعد از عضویت وارد صفحه کاربری خود می شوید که در این صفحه می توانید عملیاتی مانند ویرایش پروفایل اطلاعات صورتحساب و آگهی های خود را مشاهده نموده و در صورت لزوم آنها را ویرایش نمایید.

3

در این مرحله عضویت در سایت به پایان می رسد .

ثبت آگهی :

در صورتیکه قصد ثبت آگهی در سایت را دارید کافی است از منوی ثبت آگهی استفاده نمایید

 

بعد از انتخاب ثبت آگهی به صفحه ی تعرفه های ثبت آگهی وارد می شوید که دارای سه پلن آگهی رایگان ، آگهی عادی و آگهی حرفه ای می باشد . جهت مشاهده مشخصات و ویژگی ها و امکانات موجود در آگهی های ویژه و حرفه ای اینجا کلیک کنید .

بعد از انتخاب پلن مورد نظر بر روی دکمه خرید بسته وثبت آگهی کلیک نموده تا وارد صفحه ثبت آگهی گردید

5

در صفحه ثبت آگهی به موارد زیر نیاز می باشد :

7

6

8

 

نام آگهی : انتخاب یک نام به دلخواه برای آگهی خود
موقعیت : تعیین محل فیزیکی فروشگاه خود . کافی است قسمتی از آدرس فروشگاه را وارد نموده تا بصورت اتوماتیک در روی نقشه مشخص گردد .
منطقه آگهی : در این قسمت می توانید محل فروشگاه خود را از فهرست موجود انتخاب نمایید .
مجموعه آگهی : در این قسمت از میان فهرست موجود دسته اگهی مورد نظر خود را انتخاب نمایید .
برچسب آگهی : در این قسمت یک ویژگی خاص از آگهی خود را وارد نمایید .
ساعات کاری : می توانید ساعات کاری فروشگاه خود را در جدول مربوطه وارد نمایید .
لوگو شرکت : در صورت داشتن لوگو می توانید آن را انتخاب و درج نمایید .
تصویر کاور : این تصویر در واقع تصویر اصلی آگهی شماست .
گالری تصاویر : در این قسمت تصاویر مورد نظر از فروشگاه و محصولات خود را وارد نمایید.
پیشنهاد می گردد به منظور جذاب تر شدن و تاثیرپذیری بیشتر آگهی و کمک به انتخاب مشتری از تصاویر با کیفیت بالا استفاده نمایید .
توضیحات : در این قسمت توضیحات مربوط به آگهی را وارد نمایید .لازم به ذکر است هرچه توضیحات کاملتر باشدتاثیر پذیری بیشتری خواهد داشت .
وب سایت : در صورتیکه فروشگاه یا کسب و کار شما دارای وبلاگ می باشد آدرس آن را در این قسمت وارد نمایید .
شماره تماس : در این قسمت شماره های نماس خود را وارد نمایید .
ویدیو : در صورت داشتن ویدیو یا کلیپ از فروشگاه یا کسب و کار خود لینک آن را در این قسمت وارد نمایید . ( می توانید ویدیوهای خود را در سایت های اشتراک ویدئو مثل آپارات آپلود نموده و سپس لینک آن را در اینن قسمت وارد نمایید . )
وارد نمودن برخی موارد بالا اختیاری و برخی اجباری است .
بعد از وارد نمودن مشخصات و زدن دکمه مشاهده وارد صفحه ی زیر می شویم

9

در این صفحه در صورتیکه قصد ویرایش آگهی را داشته باشیم دکمه ویرایش و در غیرت اینصورت با زدن دکمه ثبت اگهی وارد صفحه پرداخت می گردیم.

11

در این صفحه نوع پرداخت خود را مشخص میکنیم که دو انتخاب وجود دارد یکی پرداخت مستقیم که مخصوص افرادی است که فاقد رمز دوم یا اینترنتی بوده و میخواهند وجه مورد نظر را از طریق خودپرداز یا هر روش دیگر واریز نموده و سپس شماره پیگیری آن را برای ما ارسال فرمایند. برای ارسال شماره پیگیری می توانید از پیامک و یا فرم تماس با اقدام فرمایید .روش دوم پرداخت اینترنتی می باشد که می توانید بصورت آنلاین وجه مورد نظر را پرداخت نمایید.
بعد از پرداخت وجه و تایید آگهی توسط مدیریت سایت آگهی مربوطه در سایت نمایش داده می شود.