تبلیغات اینترنتی:

در مقایسه با تبلیغات سـنتی، تبلـیغ در اینترنت از مزیت‌های قابل ملاحظه‌ای برخوردار است از آن جمله می توان به ایجاد ارتباط دو طرفه با مخاطب، ایجاد یک پیوند مستقیم به لیست محصولات، توانایی هدفگیری ایستا و پویای مشتریان، دسترسی جهانی و شبانه‌روزی، ارسال و نگهداری و به روز رسانی آسان، قابلیت اندازه‌گیری و ردگیری بالا، طراحی پیام آگهی و قابلیت فروش اشاره کرد. بعلاوه هزینه تبلیغ در اینترنت نیز به مراتب کمتر از رسانه های دیگر می باشد.
شرکت های تجاری اگر بخواهند در عرصه فعالیت باقی بمانند و موقعیت خود را در بازار پررقابت امروز حفظ کنند چاره‌ای جز به کارگیری این نوع از تبلیغات نخواهندد داشت. تبلیغات اینترنتی دارای اشکال مختلفی است که هر شکل آن دارای ویژگی‌های خاص خود است. با توجه به هدف تبلیغات، نوع محصول، ویژگی‌های مخاطبان، باید شکل متناسب تبلیغات اینترنتی انتخاب شود.

مزایای تبلیغات اینترنتی:

پوشش گسترده : با استفاده از شیوه های آنلاین، می توان تبلیغات را به مخاطبان بیشتری نمایش داد. مسلماً همین امر، تاثیرگذاری بیشتر تبلیغات را به دنبال خواهد داشت.
مخاطب یابی هدفمند : شما با استفاده از تبلیغات آنلاین می توانید محصولات خود را برای گروه های دقیق تر و متمرکزتری از مخاطبان نمایش دهید. این امر کیفیتت طرح های تبلیغاتی شما را بالا برده و باعث می شود از تبلیغات خود نتایج بیشتر و ملموس تری به دست آورید.
مقرون به صرفه بودن : یکی دیگر از مزایای تبلیغات در فضای وب این است که چنین تبلیغاتی – در قیاس با موارد سنتی – بسیار به صرفه تر است. بنابراین شما میی توانید با صرف هزینه ای معقول و مناسب، مخاطبان بیشتری را در معرض تبلیغات خود قرار دهید.
قابلیت اندازه گیری و ردگیری بالا : تبلیغات اینترنتی به دلیل ماهیت دیجیتالی خود، از قابلیت ردگیری و اندازه گیری بالایی برخوردار است. در این نوع تبلیغات باا استفاده از ابزارهای گوناگون می توان عملکرد و میزان اثربخشی تبلیغات را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.
سرعت : تبلیغات آنلاین بسیار سریع تر از تبلیغات آفلاین عمل می کند. شما بلافاصله پس از اجرای طرح تبلیغاتی خود، می تواند گزاره های مورد نظرتان را در معرضض دید طیف وسیعی از کاربران و مخاطبان قرار دهید.
ارائه اطلاعات بیشتر و دقیق تر : در تبلیغات اینترنتی، شرکت ها می توانند اطلاعات بیشتر و تفصیلی تری از کالاها و خدمات خود را به مخاطبان انتقال دهند. مثلاً درر یک تبلیغ مطبوعاتی، همه چیز به یک کادر مشخص خاتمه می یابد ولی در تبلیغات سایت ها، کاربر می تواند با کلیک بر لینک تعبیه شده، به سایت یا صفحه خاصص دیگری منتقل گشته و در آنجا جزئیات بیشتری از محصول را مشاهده کند.
به روزرسانی آسان : به طور کلی در فضای سایبر، مطالب را می توان به سهولت ویرایش، حذف و تعدیل کرد. به عنوان مثال این امکان وجود دارد که تبلیغات بهه نمایش درآمده در یک سایت خاص را، با یک تغییر جزئی در کد آن، اصلاح نموده و نسخه جدید تبلیغ را در معرض دید مخاطب قرار داد.
برقراری ارتباط بهتر با مشتری : افراد بهتر می توانند با تبلیغات و کالاهای آنلاین ارتباط برقرار کنند؛ ضمن این که چنین رابطه ای بالقوه از عمق بیشتری برخوردار است.. علت این امر آن است که کاربران قادرند – به طور مستقیم یا غیرمستقیم – به آسانی به ما بازخورد بدهند.
برندسازی بهتر : هر نوع تبلیغات – به ویژه تبلیغات اینترنتی – به بهینه شدن فرآیند برندسازی کمک می کند. شما با تبلیغات آنلاین می توانند برند، شرکت، کالا وو سرویس های خود را متمایز کنید. این امر از آنجا حائز اهمیت است که برند بخش مهمی از یک فرآیند نظام مند بازاریابی به شمار می رود.
بدین منظور کبیر بازار بستری را فراهم نموده است تا مشاغل ، کالاها و خدمات شما علاوه بر وب سایت در شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام ، اینستاگرام و … نیزز ثبت شود و در معرض دید کلیه هموطنان در سراسر کشور قرار گیرد . در کبیر بازار علاوه بر ثبت آگهی های تبلیغاتی و طراحی آن به شکلی جذاب و کاربر پسند ، امکان فروش اینترنتی کالاها و محصولات فروشندگان فراهم گردیده تا افرادیکه فاقد فروشگاه اینترنتی می باشند بتوانند به راحتی کالاهای خود را از طریق کبیر بازار به فروش برساند .
جهت ارتباط با ما و داشتن هرگونه سوال و یا پیشنهادی می توانید از فرم تماس با ما استفاده نمایید.